De Pierro znów zaatakował Zalewskiego

Nicola Zalewski
Pressfocus Na zdjęciu: Nicola Zalewski

Włoski polityk, a także dziennikarz, Antonello De Pierro znów zaatakował wahadłowego AS Roma i reprezentacji Polski, Nicolę Zalewskiego. Tym razem napisał na twitterze, że ma nadzieję, że młody gracz nie zagra w finale Ligi Konferencji.

  • Antonello De Pierro już po raz drugi w ciągu ostatniego miesiąca zaatakował polskiego wahadłowego
  • Wcześniej zrobił to po pierwszym meczu 1/2 finału Ligi Konferencji, Leicester City – AS Roma
  • Polityk i dziennikarz ma nadzieję, że Polak nie wystąpi w środowym finale w Tiranie

Zalewski jest niewdzięczny

O Antonello De Pierro z nacjonalistycznej partii “Italia dei Diritti” zrobiło się głośno w końcówce kwietnia, gdy zaatakował po raz pierwszy Nicolę Zalewskiego po pierwszym spotkaniu 1/2 finału Ligi Konferencji, Leicester City – AS Roma. Wówczas, 20-letni obrońca w pomeczowym wywiadzie dla Sky Sports stwierdził: – Była opcja gry w reprezentacji Włoch. Słyszałem o zainteresowaniu z jej strony, ale z szacunku do polskiej kadry i mojej rodziny, zawsze chciałem grać dla Polski. W 100% czuję się Polakiem.

Ta wypowiedź zdenerwowała De Pierro, który na twitterze zaatakował Polaka i wytknął mu brak wierności. Stwierdził również, iż ma nadzieję, że kariera Zalewskiego będzie krótka.

Przeczytaj również: Mourinho przed finałem LK: Zalewski ma przed sobą wielką przyszłość

De Pierro czeka na przeprosiny

Przed finałowym starciem Ligi Konferencji w Tiranie, między AS Roma i Feyenoordem Rotterdam, De Pierro znów przypomniał o sobie i ponownie zaczepił 1-krotnego reprezentanta Polski.

Wciąż czekam na przeprosiny od 100% Polaka, urodzonego w Tivoli i wychowanego w Pioli. Mam nadzieję, że Jose Mourinho go nie wystawi. W przeciwnym razie będę dalej kibicował mojej Romie, ale przestanę za każdym razem, gdy Zalewski będzie przy piłce“.

Przeczytaj również: Gdy wyobraźnia nie ma ograniczeń. Dlaczego Mourinho pokochał Nicolę Zalewskiego

Komentarze