Xavi zapytany o derby Madrytu. “To był wspaniały mecz”

Xavi Hernandez na konferencji przed meczem FC Barcelony z Mallorcą został zapytany o derby Madrytu. Szkoleniowiec Blaugrany przyznał, że to było wspaniałe widowisko.

Xavi Hernandez
Obserwuj nas w
IMAGO / Bagu Blanco Na zdjęciu: Xavi Hernandez
  • Xavi Hernandez pojawił się na konferencji przed meczem FC Barcelony z Mallorcą
  • Szkoleniowiec Blaugrany został zapytany o derby Madrytu
  • Trener przyznał, że to było wspaniałe widowisko

Xavi: To był wspaniały mecz, szczególnie Atlético

Real Madryt przegrał w derbach Madrytu z Atletico 1:3. Pytanie o ten mecz dostał na konferencji prasowej Xavi Hernandez, który przyznał, że to było wspaniałe widowisko. Jednocześnie nie chciał oceniać Carlo Ancelottiego za jego dobór taktyki.

– Widziałem to, to był wspaniały mecz, szczególnie Atlético, w którym widać było intensywność i hojność w pracy. Świetny mecz piłkarski. Widziałem tylko ten mecz, to bardzo korzystny wynik dla Atlético. Bardzo ważne zwycięstwo. Nie chcę się mieszać w nic związanego z Madrytem czy Ancellotim, niezależnie od tego, czy popełnił błąd, czy nie – stwierdził Xavi.

– Zawsze postrzegam Madryt jako mocny i jak wszystkie drużyny ma on mocne i słabe strony. Analizujemy go jak inny zespół i nie przywiązujemy do tego większej wagi. Widziałem bardzo mocne Atlético, po prostu zasłużone zwycięstwo – dodał.

Zobacz także: FC Barcelona leci na Majorkę. W kadrze brakuje gwiazdy

Komentarze