“W sprawie Messiego podjąłbym jeszcze raz tę samą decyzję”

Lionel Messi rozstał się z FC Barceloną w 2021 roku. Tymczasem kolejny raz głos na temat odejścia Argentyńczyka wyraził sternik Katalończyków.

Joan Laporta
fot. PressFocus Na zdjęciu: Joan Laporta
  • Joan Laporta wyraził swój kolejny komentarz na temat Lionela Messiego
  • Sternik FC Barcelony przekonywał, że gdyby miał podjąć jeszcze raz decyzję związaną z rozstaniem z Messim, nie zmieniłby jej
  • Argentyński zawodnik dzisiaj broni barw PSG, z którym ma umowę do końca sezonu

Laporta o odejściu Messiego z Barcelony

Lionel Messi aktualnie broni barw Paris Saint-Germain, mając z klubem z Parc des Princes kontrakt ważny do końca czerwca tego roku. W kontekście przyszłości zawodnika nie brakuje różnych spekulacji. Tymczasem prezydent FC Barcelony Joan Laporta przekonywał, że dzisiaj podjąłby tę samą decyzją związaną z pożegnaniem piłkarza.

Podjąłbym tę samą decyzję ponownie w sprawie Leo Messiego. Klub jest ponad wszystko i było ciężko, ale musiałem to zrobić przez FFP – przekonywał sternik hiszpańskiego klubu cytowany przez Fabrizio Romano na Twitterze.

Nie będę mówił o jego przyszłości z szacunku dla niego. Widziałem Leo w Paryżu i też mu ​​gratulowałem – uzupełnił Laporta.

Messi został 1 lipca 2021 roku wolnym zawodnikiem, gdy wygasł jego kontrakt z Barcą. Z kolei 10 sierpnia zawodnik podpisał umowę z PSG na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Czytaj więcej: Barcelona nadal zainteresowana pomocnikiem Fiorentiny

Komentarze