Lider FC Barcelony chciałby powrotu Lionela Messiego

Od kilku tygodni regularnie w mediach pojawiają się informacje na temat możliwego powrotu Leo Messiego do FC Barcelony. Z takiego rozwiązania cieszyłby się niezmiernie lider defensywy Dumy Katalonii – Ronald Araujo.

Leo Messi
Pressfocus Na zdjęciu: Leo Messi
  • FC Barcelona ponownie sonduje możliwość sprowadzenia Lionela Messiego
  • W temacie powrotu Argentyńczyka wypowiedział się Ronald Araujo
  • Urugwajczyk chciałby powrotu legendarnego napastnika

Araujo liczy na powrót Messiego do Barcelony

Znów pojawił się w mediach hiszpańskich temat możliwego powrotu Leo Messiego do FC Barcelony. Argentyńczyk ma poważnie rozważać przenosiny do ekipy Dumy Katalonii, a klub robi wszystko, co w jego mocy, żeby z finansowego punktu widzenia było to możliwe. 

Taki scenariusz ucieszyły Ronalda Araujo, który miał okazję grać w jednej drużynie z Messim. Urugwajczyk przed meczem z Realem Madryt zabrał głos ws. sytuacji Argentyńczyka. 

– Bardzo chciałbym powrotu Leo Messiego. To najlepszy zawodnik na świecie, a Barcelona to jego dom. Jego powrót mógłby pomóc nam w walce o wygranie kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Mam nadzieję, że klub wykorzysta każdą szansę, żeby sprowadzić go z powrotem. Wszyscy chcemy, by znów był po naszej stronie – stwierdził Araujo.

Na obecną chwilę powrót Messiego do Barcelony wykluczają kwestie ekonomiczne. Blaugrana musi poważnie obniżyć limit wynagrodzeń, a obecna pensja Argentyńczyka w PSG jest ogromna.

U nas również: Koniec marzeń United o transferze? “Planuję zostać na lata”

Komentarze