Sterling: Real Madryt to jest fantastyczny klub

Raheem Sterling
Raheem Sterling fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Media donoszą, że Real Madryt powalczy po tym sezonie o Raheema Sterlinga. Zawodnik jest szczęśliwy w Manchesterze City, ale podkreślił, że Królewscy są fantastycznym klubem.

Czytaj dalej…

Los Blancos interesują się reprezentantem Anglii już od dłuższego czasu. Po wykluczeniu Obywateli przez UEFA z dwóch następnych sezonów w europejskich pucharach, spekulacje na temat jego transferu na Santiago Bernabeu dodatkowo wzrosły. Został o to zapytany wprost sam zainteresowany.

– Tak to już jest. Obecnie jestem w Manchesterze City i jestem szczęśliwy. Mogę jednak powiedzieć, że Real Madryt to fantastyczny klub – powiedział Sterling w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem AS.

– Kiedy widzisz tę białą koszulkę, to wiesz jakiego klubu są to barwy, a jest on ogromny. Ja jednak mam ważny kontrakt z City u muszę go respektować. To jest jednak fantastyczny klub – podkreślił.

Sterling w obecnym sezonie wystąpił w 35 meczach Manchesteru City we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 20 goli i zanotował sześć asyst. Kontrakt 25-latka na Etihad Stadium obowiązuje do 30 czerwca.

Komentarze