Sergio Ramos rozważa rozstanie z Realem

Sergio Ramos
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Sergio Ramos

Dziennik Marca sugeruje na swoich łamach, że na celowniku Manchesteru United znajduje się Sergio Ramos. Gdyby faktem okazał się transfer Hiszpana do ekipy z Old Trafford, to zawodnik rozstałby się z Realem Madryt po 14 latach.

Czytaj dalej…

Doświadczony obrońca broni barw Królewskich od 2005 roku, wygrywając z madrycką drużyną praktycznie wszystko, co się dało. Sergio Ramos co prawda ma ważną umowę z Realem do 2021 roku, ale według najnowszych doniesień mediów 33-latek rozważa zmianę klubu.

W powszechnej opinii wpływ na ewentualny transfer Hiszpana ma mieć nie najlepsza relacja piłkarza z władzami klubu, która uległa pogorszeniu, gdy światło dzienne ujrzało film nakręcony przez zawodnika przed starciem Real Madryt – AFC Ajax, w którym widać było jak Sergio Ramos lekceważył swoich rywali.

Zwolennikiem zatrzymania hiszpańskiego piłkarza w klubie z siedzibą na Santiago Bernabeu jest jednak szkoleniowiec Królewskich w osobie Zinedine’a Zidane’a, który nie ukrywa, że trudno mu sobie wyobrazić skład swojej drużyny bez Sergio Ramosa.

163-krotny reprezentant Hiszpanii w sezonie 2018/2019 wystąpił łącznie w 42 spotkaniach, notując 11 trafień.


Komentarze