Barcelona upokorzona! Lewandowski otarł łzy mistrzowi Hiszpanii [WIDEO]

Barcelona straciła aż trzy gole w 36. kolejce La Ligi. Tyle bramek mistrzowi Hiszpanii zaaplikował Real Valladolid, który wygrał u siebie aż 3:1.

Robert Lewandowski
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • Robert Lewandowski trafił do siatki w 36. kolejce La Ligi
  • Barcelona mimo tego doznała sensacyjnej porażki
  • Mistrza Hiszpanii w stosunku 3:1 pokonał Real Valladolid

Kandydat do spadku z ligi upokorzył Barcelonę

Osiemnasty w tabeli La Ligi Real Valladolid, potrzebował dwóch minut na objęcie prowadzenia z Barceloną. Piłką do własnej siatki wpakował bowiem Andreas Christensen, który zdobył samobójczą bramkę po uderzeniu piłki głową.

Barcelona napierała na rywala, ale kapitalny mecz rozgrywał bramkarz Jordi Masip. Tymczasem Marc-Andre ter Stegen w 22. minucie wyciągnął piłkę z siatki po raz drugi. Tym razem po rzucie karnym.

Po zmianie stron Real Valladolid nie spuścił z tonu i wpakował Barcelonie trzeciego gola. Gonzalo Plata wykorzystał świetnie podanie i trafił w lewy róg bramki.

Barceloną było stać na honorowe trafienie autorstwa Roberta Lewandowskiego. Polak otrzymał podanie od Frenkiego de Jonga i ruszył w kierunku pola karnego. Lewandowski minął w szesnastce golkipera gospodarzy i trafił do siatki z ostrego kąta. Tym samym Barcelona przegrała z Realem Valladolid 1:3.