Real Madryt wypunktował Gironę. Piękna asysta Bellinghama [WIDEO]

Real Madryt wygrał z Gironą 3:0 w meczu 8. kolejki LaLiga. Bramki dla Królewskich zdobyli Joselu, Aurelien Tchouameni i Jude Bellingham.

Jude Bellingham
IMAGO / Cesar Cebolla Na zdjęciu: Jude Bellingham
  • Real Madryt pokonał Gironę 2:0 w hicie 8. kolejki LaLiga
  • Bramki dla Królewskich zdobyli Joselu i Tchouameni
  • Drużyna Ancelottiego przynajmniej na chwilę trafiła na fotel lidera

Girona 0:3 Real Madryt. Bramki Joselu, Tchouameniego i Bellinghama [WIDEO]

Real Madryt nie zaliczył wpadki i pokonał Gironę 3:0. Dzięki temu Królewscy przynajmniej na moment wskoczyli na pozycję lidera LaLiga. Po ośmiu meczach podopieczni Ancelottiego mają na koncie 21 punktów.

Wynik spotkania w 17. minucie spotkania otworzył Joselu. Hiszpański napastnik wykorzystał genialne zagranie Jude’a Bellinghama, który podał w stylu Luki Modricia.

Kilka chwil później Królewscy podwyższyli prowadzenie. Tym razem do siatki trafił Aurelien Tchouameni, dla którego było do debiutanckie trafienie w barwach Realu Madryt. Francuz uderzył głową po idealnym dośrodkowaniu Toniego Kroosa.

W 71. minucie Jude Bellingham zdobył trzecią bramkę dla Realu Madryt. Anglik otrzymał podanie od Joselu i strzałem z pierwszej piłki pokonał golkipera gospodarzy.

W samej końcówce pomimo rozstrzygniętego wyniku zaczęło iskrzyć, czego efektem była czerwona kartka dla Nacho. Hiszpan ostro wszedł w rywala i wyleciał z boiska.