PSG chce zatrzymać weterana, który ma ofertę z MLS

Paris Saint-Germain jest zainteresowane zatrzymaniem Sergio Ramosa w klubie. Umowa Hiszpana obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku. Ostatnio pojawiły się natomiast doniesienia, że zawodnik otrzymał ofertę od jednego z klubów z MLS.

Sergio Ramos
fot. PressFocus Na zdjęciu: Sergio Ramos
  • Latem kadra PSG może zmienić się nie do poznania
  • Sport.es podaje, że wciąż kluczową postacią w drużynie ma być jednak Sergio Ramos
  • Hiszpan ma otrzymać niebawem nową ofertę od klubu z Parc des Princes

Jaką decyzję podejmie Sergio Ramos?

Paris Saint-Germain w trakcie letniego okna transferowego będzie zmieniać kadrę. W każdym razie Sergio Ramos wciąż ma być jedną z kluczowych postaci francuskiego giganta.

Sport.es przekonuje, że hiszpański defensor ma otrzymać od sterników PSG propozycję nowej umowy. Wpływ na taki obrót wydarzeń ma mieć fakt, że gra 36-latka w ostatnim czasie przekonała kadrę kierowniczą i trenerską.

Za przyszłością Sergio Ramosa w ekipie z Parc des Princes ma też przemawiać to, że zawodnik nie łapie ostatnio kontuzji. To ma znaczący wpływ na regularne występy zawodnika. Jednocześnie PSG bardzo liczy na Hiszpana.

Sergio Ramos trafił do ekipy z Paryża w 2021 roku. Jak dotąd rozegrał w drużynie z Ligue 1 łącznie 46 spotkań, strzelając w nich cztery gole. Zawodnik zaliczył też jedną asystę.

Czytaj więcej: Właściciele PSG zainteresowani przejęciem hiszpańskiego klubu?

Komentarze