Problem Barcelony trwa. Kluczowe ogniwo opuści hitowy mecz z Atletico Madryt

Marc-Andre ter Stegen ma nie być do dyspozycji Xaviego Hernandeza na hit z Atletico Madryt. Niemiec pauzował już w dwóch poprzednich meczach Barcelony.

Marc-Andre ter Stegen
Obserwuj nas w
fot. Imago/Ricardo Larreina Na zdjęciu: Marc-Andre ter Stegen
  • Marc-Andre ter Stegen nabawił się urazu na zgrupowaniu reprezentacji Niemiec
  • Wygląda na to, że bramkarz opuści już trzeci mecz swojej drużyny
  • FC Barcelona w weekend zmierzy się w hicie z Atletico Madryt

Barcelona z osłabieniem w bramce na hit

W trakcie listopadowego zgrupowania reprezentacji Niemiec Marc-Andre ter Stegen nabawił się urazu pleców. Opuścił oba mecze swojej kadry, a po jego powrocie korzystać ze swojego bramkarza nie może również FC Barcelona. Początkowo wydawało się, że absencja nie potrwa długo, natomiast krajowe media donoszą, że nie zagra on w kolejnym spotkaniu.

Między słupkami Dumy Katalonii awaryjnie stoi Inaki Pena, który po fatalnym występie z Rayo Vallecano, nieco lepiej wyglądał w rywalizacji z FC Porto. Teraz stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem. Jeśli Niemiec faktycznie nie będzie do dyspozycji Xaviego Hernandeza, Pena zagra w hitowym spotkaniu z Atletico Madryt.

FC Barcelona nie chce pospieszyć się z powrotem ter Stegena na boisko, tak aby nie narazić go na kolejny, tym razem poważniejszy problem zdrowotny. 31-latek trenuje, lecz nie czuje pełnego komfortu, co dla sztabu lekarskiego wyklucza jego występ przeciwko Atletico Madryt.

Zobacz również: Zieliński zauroczony grą rywala. “Troszkę się z nami bawił”

Komentarze