Odważna deklaracja rozchwytywanego pomocnika Realu Madryt

Fede Valverde rozgrywa prawdopodobnie swój najlepszy sezon w barwach Realu Madryt. O zawodnika pytało się już wiele innych topowych zespołów. Urugwajczyk czuje się jednak silnie związany z Królewskimi.

Fede Valverde
Pressfocus Na zdjęciu: Fede Valverde
  • Liverpool latem starał się o transfer Fede Valverde
  • Urugwajczyk jest bardzo silnie związany z Realem Madryt
  • Pomocnik zapowiedział, że nie zamierza odchodzić z klubu

Fede Valverde żołnierzem Carlo Ancelottiego

Carlo Ancelotti prawdopodobnie nie wyobraża sobie obecnie składu Realu Madryt bez Fede Valverde. Urugwajczyk rozgrywa udany sezon, w którym notuje znakomite liczby. Pomocnik jest za Karimem Benzemą i Viniciusem Jr. jednym z najlepszych strzelców zespołu. Portal Transfermarkt wycenia go natomiast już na 100 milionów euro. 

Jak poinformowały media, latem zawodnika kusił Liverpool. Ten nie zdecydował się jednak na odejście z ekipy Los Blancos. Valverde czuje się mocno związany z obecną drużyną, o czym najlepiej świadczy jego ostatnia deklaracja w mediach. 

– Jeśli chcieliby mnie widzieć poza Realem Madryt, musieliby mnie zabić – zapowiedział bramkostrzelny pomocnik Królewskich. 

Federico Valverde w obecnym sezonie zdążył rozegrać już dla Realu Madryt 39 spotkań. Urugwajczyk jest nieodłącznym elementem wyjściowego składu Królewskich, a w lidze ma na koncie tyle samo bramek co Vinicius Junior. 

U nas również: Real Madryt poznał wymagania Nacho

Komentarze