Martinez: kibice Realu zobaczą innego Hazarda

Eden Hazard
Pressfocus Na zdjęciu: Eden Hazard

Ku zaskoczeniu fanów Realu Madryt, Eden Hazard nie zamierza latem opuszczać stolicy Hiszpanii. W swojego podopiecznego mocno wierzy selekcjoner reprezentacji Belgii, Roberto Martinez.

  • Eden Hazard to jeden z największych transferowych niewypałów Realu Madryt w ostatnich latach
  • Belgijski skrzydłowy dostał latem wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu, ale zamierza skorzystać z tej propozycji
  • Zdaniem Roberto Martineza, jego gwiazdor może błyszczeć również w barwach Królewskich

Symboliczny wkład Hazarda

Za Edenem Hazardem kolejny, nieudany sezon w Realu Madryt. Belgijski skrzydłowy rozegrał zaledwie 23 spotkania we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył dwie asysty. Jego wkład w sukcesy Królewskich, a więc triumf w Lidze Mistrzów i La Liga był więc jedynie symboliczny.

120-krotny reprezentant Belgii ma jeszcze dwa lata ważny kontrakt z Królewskimi, ale działacze klubu z Santiago Bernabeu poinformowali Hazarda, że nie będą mu robić problemów przy zmianie klubu. Tymczasem główny zainteresowany postanowił zostać w Madrycie i udowodnić, że jest godzien gry w takim klubie jak Realu. Decyzję swojego podopiecznego doskonale rozumie selekcjoner Czerwonych Diabłów, Roberto Martinez.

Przeczytaj również: Ancelotti ujawnił plany Hazarda. “Ma dużo motywacji”

Obsesja Hazarda

Hazard jest w najlepszym okresie swojej kariery – przyznał Martinez w audycji radiowej El Larguero. – Byłem zaskoczony jego stanem umysłu i kondycją fizyczną w czasie czerwcowego zgrupowania. W nowym sezonie kibice Realu zobaczą zupełnie innego Hazarda.

On ma obsesję na punkcie odniesienia sukcesu w Realu. Nigdy nie myślał o zmianie. Gdy masz gracza, który potrafi robić różnicę, jest to zawsze pozytywne – dodał.

Przeczytaj również: Kylian Hazard o przyszłości swojego brata w Madrycie

Komentarze