Mallorca ma pomysł na Barcelonę? Zdecydowane słowa trenera

Javier Aguirre ma pomysł, jak zatrzymać FC Barcelonę we wtorkowym meczu z liderem La Liga. Szkoleniowiec RCD Marollca zabrał głos przed nadchodzącym pojedynkiem.

Javier Aguirre
Obserwuj nas w
IMAGO / Marca Na zdjęciu: Javier Aguirre
  • We wtorek o Barcelona powalczy z Mallorką o ligowe punkty
  • Szkoleniowiec Mallorki zabrał głos przed tym pojedynkiem
  • Początek meczu o godzinie 21:30

Trener Mallorki ma pomysł na zatrzymanie Barcelony

Barcelona ma niemal idealny początek sezonu. Obrońcy mistrzowskiego tytułu prowadzą w tabeli La Liga z pięcioma zwycięstwami w sześciu meczach.

W tym tygodniu będą chcieli utrzymać dobrą passę, kiedy we wtorek zmierzą się z RCD Mallorca na Son Moix. Przed tym starciem trener Majorki Javier Aguirre rozmawiał z mediami, przedstawiając swoją opinię na temat gry Katalończyków. Szkoleniowiec był w szczególności pytany o podejście Mallorki do pojedynku z Barceloną, zwłaszcza biorąc pod uwagę formę przeciwnika.

– Widzieliśmy dwa mecze, w których bardzo cierpieli: z Getafe, które zakończyło się wynikiem 0:0, oraz z Celtą, z którą przegrywali 0:2 do 80. minuty, ale wygrali – powiedział Aguirre.

– Widzieliśmy też dwa sposoby przeciwstawienia się im i patrząc na przykłady innych zespołów, biorąc pod uwagę nasze zalety, mamy własny pomysł na ten mecz, chociaż zawsze jest to trudne do zrealizowania, gdy przychodzi mierzyć się z tak silnym rywalem – dodał.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze