Setien ocenił przydatność Martineza

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Trener Barcelony Quique Setien w wywiadzie udzielony beIN Sports przyznał, że Lautaro Martinez może być dobrym wzmocnieniem prowadzonej przez niego drużyny. Argentyńczyk, który obecnie występuję w Interze Mediolan, wydaje się być bliski przenosin do katalońskiego klubu.

Czytaj dalej…

– Wszyscy wiemy, że jest czterech lub pięciu piłkarzy, którzy grają na jego pozycji, którzy są wyjątkowi i że każdy z nich ma wszystko, co potrzebne, aby grać dla Barcelony – powiedział Setien, cytowany przez Football Italia. – Jeżeli chodzi o niego, to jest zawodnikiem, który może być bardzo dobry w tym zespole.

Setien: Będę potrzebował wszystkich zawodników

Szkoleniowiec Dumy Katalonii wypowiedział się również na temat przyszłości Arthura, który nie chce opuszczać klubu: – Jeśli tak powiedział… Naprawdę nie mam nic do powiedzenia na temat przyszłości naszych zawodników. Jestem bardzo skupiony na tym, co nasz czeka, na naszej pracy.

– Będę potrzebował wszystkich moich zawodników, ponieważ nie znamy okoliczności i tego, jak rozwinie się sytuacja po wznowieniu rozgrywek. Przed nami długa droga, nie możemy spekulować teraz na temat tych rzeczy. Liczę na wszystkich i mam nadzieję, że wszyscy będą w stanie grać jak najlepiej w jedenastu pozostałych spotkaniach – dodał trener Barcelony.

Komentarze