Gonzalo Higuain
Gonzalo Higuain fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Higuain: Trudno jest odmówić Barcelonie i Messiemu

Gonzalo Higuain uważa, że jego rodak Lautaro Martinez stoi przed trudną decyzją dotyczącą swojej przyszłości. Podkreśla również, że bardzo ciężko jest odmówić takiemu klubowi jak Barcelona, która jest poważnie zainteresowana 22-letnim zawodnikiem.

Czytaj dalej…

Napastnik Interu Mediolan jest coraz bliżej przejścia do stolicy Katalonii. Oba kluby prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie transferu, a sam Martinez miał już uzgodnić warunki indywidualnego kontraktu z Barceloną.

– Oczywiście, nie chcę wywoływać żadnych kontrowersji, ale trudno jest powiedzieć “nie”, kiedy Barcelona i Messi dzwonią do ciebie… Nie chciałbym być teraz na jego miejscu – powiedział Higuain, cytowany przez Football Italia.

Martinez materiałem na podstawową “dziewiątkę”

– Lautaro jest w rozkwicie, to najbardziej ekscytująca część jego kariery. Już teraz, mimo swojego młodego wieku, jest częścią wielkiego zespołu jak Inter. Grał już w Copa America zdobywając bramki i bez wątpienia ma to, czego potrzeba, aby stać się główną “dziewiątką” w reprezentacji Argentyny – kontynuował.

– Ostatecznie wszystko zależy od niego. Musimy zobaczyć, jak reaguję na krytykę i sprawdzić siłę jego mentalności – dodał Higuain.

Komentarze