Wymęczona wygrana Realu Madryt w Valladolid

Piłkarze Real Madryt

Real Madryt wygrał skromnie 1:0 (0:0) w ostatnim sobotnim meczu ligi hiszpańskiej z Realem Valladolid, notując trzecie z rzędu spotkanie bez straconej bramki. Elche w pierwszej sobotniej potyczce w La Lidze pokonało u siebie Eibar 1:0 po bramce Daniela Calvo. Sensacyjnie punkty straciło natomiast Atletico, które uległo Levante 0:2. Swoje spotkanie po trafieniach w doliczonym czasie wygrała z kolei Valencia, pokonując 2:0 Celtę Vigo.

Pierwsza wygrana… od kilku miesięcy

W spotkaniu Elche CF z SD Eibar padła tylko jedna bramka. Zdobył ją już w pierwszej połowie Daniel Calvo. Dzięki temu gospodarze skromnie wygrali 1:0. To pierwsza wiktoria tego klubu w La Liga od końcówki października.

Pełna relacja z meczu >

Losy mistrzowskiego tytułu wcale nie są przesądzone

Atletico Madryt nie wykorzystało atutu swojego stadionu i przegrało z UD Levante dwoma golami. W pierwszej połowie Jana Oblaka pokonał Jose Morales. Wynik spotkania na 2:0 dla przyjezdnych ustalił w samej końcówce strzałem do pustej bramki Jorge de Frutos. Gospodarze znów stracili punkty. To, kto wygra rozgrywki La Liga w tym sezonie cały czas jest zatem sprawą otwartą…

Dwa oblicza Valencii

Starcie Valencii z Celtą Vigo długo nie zachwycało kibiców. Ciekawiej zrobiło się dopiero po przerwie, gdy bramkarz gości zobaczył bramkarz gości. Nietoperze zmobilizowały się i w doliczonym czasie gry strzeliły dwa gole, dzięki czemu triumfowały 2:0.

Królewscy nie składają broni w walce o obronę mistrzostwa

Real Madryt w ostatnim sobotnim meczu 24. kolejki ligi hiszpańskiej pokonał 1:0 (0:0) Real Valladolid. Jedynego gola strzelił Casemiro. Z kolei jedenaste czyste konto w sezonie zachował Thibaut Curtois.