Czołowy piłkarz Realu stoi murem za Ancelottim

W Hiszpanii mówi się, że Carlo Ancelotti opuści Real Madryt, jeśli w tym sezonie nie wygra żadnego trofeum. Gdyby to zależało od Thibaut Courtois, to Włoch pozostałby szkoleniowcem Królewskich bez względu na wszystko.

Thibaut Courtois
PressFocus Na zdjęciu: Thibaut Courtois
  • Courtois ceni sobie współpracę z Ancelottim
  • Przyszłość Włocha stoi pod znakiem zapytania
  • Jego praca zostanie oceniona pod koniec kampanii

Courtois chciałby kontynuować współpracę z Ancelottim

Przed nami decydująca faza sezonu, która może zaważyć o przyszłości Carlo Ancelottiego. Na Półwyspie Iberyjskim spekuluje się, że jeśli Włoch nie sięgnie po żaden puchar, to Real Madryt rozstanie się z 63-latkiem. Thibaut Courtois ceni sobie współpracę z Carletto.

Czy Carlo Ancelotti powinien pozostać na ławce trenerskiej Realu Madryt, nawet jeśli nie zdobędzie żadnego tytułu? Tak, oczywiście. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni ze współpracy z nim, ale decyzja nie należy do nas – powiedział belgijski bramkarz.

Carlo Ancelotti od kilku miesięcy jest głównym kandydatem do objęcia stanowiska selekcjonera reprezentacji Brazylii, choć priorytetem Włocha jest pozostanie na Santiago Bernabeu.

Los Blancos teoretycznie są jeszcze w grze o wszystkie trzy trofea. W lidze tracą dziewięć punktów do FC Barcelony, ale po niedzielnym El Clasico strata może zmniejszyć się do sześciu oczek.

Komentarze