Ciąg dalszy problemów Koemana. Ominie hit La Ligi

Ronald Koeman
Ronald Koeman Pressfocus

Ronald Koeman został zawieszony na dwa mecze za niestosowne komentarze wobec sędziów. Holender nie poprowadzi Barcelony w hicie La Ligi.

  • Ronald Koeman nie ma ostatnio dobrej passy
  • Holender został zawieszony na dwa mecze ligowe
  • Tym samym nie poprowadzi Barcelony w hicie La Ligi

Czarne chmury nad Koemanem

Ronald Koeman ma za sobą bardzo trudne tygodnie, a przyszłość wcale nie zapowiada się lepiej. Dowodzona przez niego Barcelona spisuje się fatalnie, o czym świadczą wyniki.

Kataloński klub najpierw został brutalnie zweryfikowany sportowo przez Bayern w Lidze Mistrzów. Bawarczycy triumfowali 3:0 na Camp Nou, ale rezultat powinien być wyższy na korzyść niemieckiej ekipy. Później Blaugrana przegrywała z Granadą, a ostatecznie zremisowała 1:1. Niedawno Barcelona nie potrafiła pokonać Cadiz (0:0). Właśnie po tym pojedynku nastąpiły konsekwencje dla Koemana.

Holenderski szkoleniowiec został ukarany czerwoną kartką , gdyż zbyt stanowczo okazywał swoje niezadowolenie z decyzji podjętej przez sędziego. Koeman wyżył się także na pomeczowej konferencji prasowej. – W tym kraju wyrzucają cię za nic. Nie doszło do tego ze względu na nerwowość, ale powiedzenie czwartemu sędziemu, że była druga piłka na boisku i musieli ją usunąć – powiedział opiekun Barcelony.

Komisja dyscyplinarna zajęła się niewłaściwym zachowaniem Koemana i wyciągnęła jej zdaniem należyte konsekwencje. Holender został zawieszony na dwa mecze. Tym samym nie poprowadzi Barcelony w najbliższej konfrontacji z Levante (26 września). Ominie również hit La Ligi przeciwko Atletico Madryt (2 października).

Czytaj także: Romano wykluczył potencjalnych następców Koemana

Komentarze