Barcelona odrzuci wielkiego trenera? Deco określił wymagania

FC Barcelona jest w trakcie poszukiwań nowego trenera. Jak informuje Marca, Hansi Flick nieco stracił w oczach włodarzy Blaugrany.

Deco
Obserwuj nas w
IMAGO / Urban and sport Na zdjęciu: Deco
  • Xavi opuści FC Barcelonę po sezonie 2023/2024
  • Blaugrana powoli musi szukać nowego trenera
  • Po słowach Deco spadły szanse Hansiego Flicka

Hansi Flick nie dla Barcelony? Nie spełnia wymagań Deco

Xavi Hernandez po sezonie 2023/2024 najpewniej opuści FC Barcelonę. Hiszpan ogłosił swoją decyzję kilka tygodni temu, ale wiele osób ze środowiska Blaugrany próbuje przekonać go do zmiany zdania. Na ten moment niewiele wskazuje na to, że dojdzie do zwrotu akcji.

POLECAMY TAKŻE

W gronie głównych faworytów do objęcia Barcy obecnie wymienia się trzech szkoleniowców. Są to: Roberto De Zerbi z Brighton, Thomas Tuchel z Bayernu Monachium i Hansi Flick, który obecnie jest bezrobotny. Okazuje się, że notowania tego ostatniego znacząco spadły po ostatnich słowach Deco.

– Narodowość nie ma znaczenia. Liczy się to, że zna futbol innych krajów i trenował w różnych miejscach – powiedział dyrektor sportowy Barcelony w rozmowie z Catalunya Radio.

Hansi Flick pracował tylko w Niemczech – z reprezentacją narodową i Bayernem Monachium. Hiszpańska Marca sugeruje, że Niemiec obecnie ma najmniejsze szanse z wymienionej trójki, ponieważ jako jedyny nie spełnia wymagań wskazanych przez Deco.

Czytaj dalej: Barcelona, Bayern i Man Utd walczą o rewelacyjnego 18-latka

Komentarze