Twitter po meczu towarzyskim Polska – Rosja, czyli chaos opanowaliśmy do perfekcji

Polska - Rosja

Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 w pierwszym czerwcowym meczu kontrolnym z Rosją we Wrocławiu. Był to trzeci z rzędu nierozstrzygnięty bój między obiema ekipami. Tymczasem już za tydzień Biało-czerwoni zmierzą się z Islandią w Poznaniu w ostatnim starciu przed startem Mistrzostw Europy. Poniżej prezentujemy natomiast to, jak spotkanie na Twitterze oceniali dziennikarze i piłkarscy eksperci.

• Podopieczni Paulo Sousy mierzyli się we wtorkowy wieczór z Rosją w spotkaniu towarzyskim
  • Obie ekipy mierzyły się ze sobą po raz 19. w historii
  • Prezentujemy opinie użytkowników Twittera dotyczące starcia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu

Polska – Rosja, czyli nudy nie było tylko przez pierwsze 45 minut

Reprezentacja Polski w boju ze Sborną zakończyła tak naprawdę pierwszy etap przygotowań do Euro 2020. W pierwszej połowie widoczna była ochota do gry w wykonaniu podopiecznych Paulo Sousy, ale niewiele z tego wynikało. Z kolei po wprowadzonych roszadach w składzie w drugiej połowie na boisku miał miejsce chaos. Ostatecznie obie drużyny w towarzyskim meczu musiały zadowolić się remisem.

Relacja z meczu Polska – Rosja

Biało-czerwoni w dniu dziecka na pewno nie zachwycili. W starciu, w którym reprezentacja Polski zagrała w eksperymentalnym zestawieniu, z dobrej strony pokazał się jednak po wejściu na boisku Kamil Jóźwiak. Innym zawodnikiem, który imponował bardzo dobrymi zagraniami, był Mateusz Klich. Plus można zapisać również przy występie Jakuba Świerczoka.

Michał Kołodziejczyk (Canal+)

Przemysław Michalak (Weszlo.com)

W dziewiętnastym w historii spotkaniu przeciwko Rosji reprezentacja Polski zaliczyła szósty remis. Przypomnijmy, że jedyne zwycięstwo nad Synami Albionu piłkarze Biało-czerwonych odnieśli na Stadionie Śląskim w Chorzowie w 1974 roku, gdy wygrali 2:0.