Reprezentacja Polski – kiedy los daje ci ósmą szansę | Tetrycy #89

Reprezentacja Polski ponownie będzie głównym tematem najnowszego odcinka "Tetryków". Leszek Milewski i Jakub Olkiewicz będą dyskutowali m.in. o losowaniach baraży o awans na Euro 2024 oraz ostatnich pomysłach Michała Probierza.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
IMAGO / Mikołaj Barbanell / Newspix Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Leszek Milewski oraz Jakub Olkiewicz ponownie porozmawiają o reprezentacji Polski
  • W najnowszym odcinku “Tetryków” tematem numer jeden będą marcowe baraże o awans na Euro 2024
  • Ponadto omówionych zostanie wiele innych tematów związanych m.in. z Robertem Lewandowskim

Kolejny poranek z Tetrykami, tematem przewodnim reprezentacja Polski

W piątek (24 listopada) o godzinie 10:00 na naszym kanale YouTube Goal.pl wystartuje kolejny poranek z udziałem “Tetryków”. Głównym tematem dzisiejszej rozmowy Leszka Milewskiego i Jakuba Olkiewicza ponownie będzie reprezentacja Polski.

Drużyna prowadzona przez Michała Probierza zakończyła zmagania w 2023 roku brakiem bezpośredniego awansu na Euro 2024, przez co musi wziąć udział w barażach. “Tetrycy” omówią szanse Biało-czerwonych w starciu z Estonią oraz sprawdzą, czy Polacy mogą powalczyć o kwalifikację w finale z Walią lub Finlandią.

Ponadto w piątkowym wydaniu “Tetryków” omówione zostaną ostatnie ciekawe wypowiedzi i pomysły selekcjonera reprezentacji Polski oraz głosy krążące wokół Roberta Lewandowskiego. Nie zabraknie również tematów z krajowego podwórka takich jak m.in. mecz gwiazd w Tychach i podwyżki cen biletów na spotkania Motoru Lublin.

REPREZENTACJA POLSKI – ŚWIAT DAJE NAM KOLEJNE SZANSE, MY JE MARNUJEMY

Komentarze