Polska – Albania: o której gra Polska?

Piłkarze reprezentacji Polski
Piłkarze reprezentacji Polski fot. Grzegorz Wajda

Reprezentacja Polski wraca do gry o udział na mistrzostwach świata w 2022 roku. Najbliższym przeciwnikiem kadry prowadzonej przez Paulo Sousę będzie Albania. Sprawdź, o której godzinie rozpocznie się ten mecz.

  • Reprezentacja Polski podczas wrześniowego zgrupowania rozegra trzy mecze
  • Najbliższy pojedynek odbędzie się w czwartek 2 września z Albanią
  • O której godzinie rozpocznie się spotkanie Polska – Albania?

Polska chce zmazać plamę po Euro 2020

Od zakończenia Euro 2020 minęły niespełna dwa miesiąca. Występ reprezentacji Polski był na tyle nieudany, że rana po tym turnieju wciąż boli. Zagoić mogą ją punkty zdobyte przez biało-czerwonych na wrześniowym zgrupowaniu.

Reprezentacja Polski w niespełna tydzień rozegra trzy bardzo ważne spotkania. Zawodnicy dowodzeni przez Paulo Sousę zmierzą się kolejno z: Albanią, San Marino oraz Anglią. Najpierw należy się skoncentrować na pierwszym z wymienionych przeciwników.

Biało-czerwoni marzą o zakwalifikowaniu się na przyszłoroczny Mundial w Katarze. Dotychczas idzie im jednak przeciętnie, ponieważ po trzech kolejkach mają tylko cztery punkty. Wyżej od Polaków są choćby Albańczycy, których trzeba jednak bezdyskusyjnie pokonać, aby wciąż liczyć na pomyślny finisz eliminacji.

O której mecz Polska – Albania?

Mecz Polska – Albania rozegrany zostanie w czwartek (2 września). Areną zmagań będzie PGE Narodowy. Jako arbiter główny zawody poprowadzi 39-letni Włoch Maurizio Mariani. Pierwszy gwizdek sędziego głównego zabrzmi o godzinie 20:45.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2. września 2021 20:44.

Czytaj także: Polska – Albania: gdzie oglądać? O której i kiedy gra Polska?

Komentarze