MŚ 2022: reprezentacja Polski w Katarze już 17 listopada

Piłkarze reprezentacji Polski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski zna już rywali na mistrzostwa świata w fazie grupowej. Tym samym zaczęła się misja mundial. Rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski ujawnił kilka szczegółów na temat przygotowań do turnieju w Katarze.

  • Do atrakcyjnej grupy na mistrzostwach świata trafiła reprezentacja Polski
  • Tak naprawdę już zaczęła się misja Katar
  • Kilka ciekawych informacji organizacyjnych przekazał w rozmowie z Meczyki.pl rzecznik prasowy PZPN

Biało-czerwoni zaczęli misję mundial

Reprezentacja Polski trafiła na mistrzostwach świata do grupy egzotycznej, ale jednocześnie atrakcyjnej. Przeciwnikami Biało-czerwonych będą reprezentacje: Argentyny, Meksyku i Arabii Saudyjskiej. Kilka słów na temat kwestii organizacyjnych zdołał już przekazać jeden z przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej.

– Do Kataru musimy dolecieć już 17 listopada. Czasu na sparing jest bardzo, bardzo mało. Dobrze byłoby zagrać z kimś przed wylotem. Teraz jest bankiet, na którym można prowadzić kuluarowe rozmowy – rzekł rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski w rozmowie z Meczyki.pl.

Mundial w Katarze zacznie się 21 listopada. Tymczasem już dzień później Biało-czerwoni rozegrają pierwsze spotkanie na turnieju z Meksykiem. Jakub Kwiatkowski przekazał, że już zostały zarezerwowane konkretne hotele.

Mamy zarezerwowane dwa hotele. Jutro je zobaczymy. Jeden z nich to ośrodek pierwotnie zarezerwowany przez Rosjan. Możliwe, że jutro podejmiemy definitywną decyzję – ujawnił przedstawiciel PZPN.

Czytaj więcej: Prezes PZPN: zachowujemy pokorę, ale nikogo się nie boimy

Komentarze