Koniec epoki w kadrze. “Przyszedł czas, żeby powiedzieć dziękuję”

Grzegorz Krychowiak ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej. Polski pomocnik poinformował o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama.

Grzegorz Krychowiak
Obserwuj nas w
IMAGO / Grzegorz Wajda / ZUMA Wire Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
  • Grzegorz Krychowiak ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej
  • W biało-czerwonych barwach rozegrał 100 meczów
  • Swoją decyzję piłkarz przekazał za pośrednictwem Instagrama

Grzegorz Krychowiak zakończył karierę reprezentacyjną

Grzegorz Krychowiak oficjalnie zakończył karierę w reprezentacji Polski. Pomocnik występujący w Abha FC poinformował o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama.

– Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach! – napisał Grzegorz Krychowiak.

Krychowiak w narodowych barwach zadebiutował 14 grudnia 2008 roku, wchodząc na boisko w 56. minucie meczu z Serbią. Przez następne kilkanaście lat zgromadził łącznie 100 występów, będąc przez długi okres jednym z liderów kadry. Jednak w ostatnim czasie popularny “Krycha” znacznie obniżył loty i nie mógł dać reprezentacji tyle, ile dawał w najlepszych latach. Swoje ostatnie spotkanie z orłem na piersi rozegrał 10 września z Albanią.

Czy będzie ci brakowało Grzegorza Krychowiaka w kadrze?

Tak 30%
Nie 70%
612+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze