Klich przegapi wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski

Mateusz Klich
Mateusz Klich fot. Grzegorz Wajda

Mateusz Klich nie zagra we wrześniowych meczach reprezentacji Polski. Pomocnik Leeds United miał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, co skutkuje tym, że zawodnika czeka w najbliższym czasie kwarantanna.

  • Mateusz Klich nie weźmie udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski
  • 31-latek miał pozytywny wynik testu na koronawirusa
  • Były zawodnik FC Utrecht nie zagrał również w niedzielnym spotkaniu Premier League

Mateusz Klich z kwarantanną

Mateusz Klich informację o tym, że miał pozytywny wynik testu na koronawirusa, przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Doświadczony pomocnik jednocześnie został wyłączony z niedzielnego starcia Premier League, w którym Leeds United mierzy się z Burnley FC.

31-latek już wiosną tego roku z podobnych powodów nie zagrał w meczach drużyny narodowej. Klich miał pozytywny wynik testu na COVID-19 przed starciami z Węgrami, Andorą i Anglią.

W związku z tym, że piłkarz Leeds United nie będzie mógł zagrać w najbliższych spotkaniach, to kolejny kłopot ma selekcjoner Biało-czerwonych Paulo Sousa. Wciąż nie wiadomo, czy do gry w meczach przeciwko Albanii, San Marino i Anglii będzie mógł wystąpić Piotr Zieliński.

W niedzielę światło dzienne ujrzała z kolei wiadomość, którą przekazał Mateusz Borek o dodatkowych powołaniach. Tym samym w pierwszej reprezentacji być może okazję do gry otrzymają Kamil Piątkowski i Jakub Kamiński, którzy pierwotnie mieli wziąć udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski U-21.

Czytaj więcej: Paulo Sousa z dodatkowymi powołaniami

Komentarze