Klich przegapi wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski

Mateusz Klich
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Mateusz Klich

Mateusz Klich nie zagra we wrześniowych meczach reprezentacji Polski. Pomocnik Leeds United miał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, co skutkuje tym, że zawodnika czeka w najbliższym czasie kwarantanna.

  • Mateusz Klich nie weźmie udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski
  • 31-latek miał pozytywny wynik testu na koronawirusa
  • Były zawodnik FC Utrecht nie zagrał również w niedzielnym spotkaniu Premier League

Mateusz Klich z kwarantanną

Mateusz Klich informację o tym, że miał pozytywny wynik testu na koronawirusa, przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Doświadczony pomocnik jednocześnie został wyłączony z niedzielnego starcia Premier League, w którym Leeds United mierzy się z Burnley FC.

31-latek już wiosną tego roku z podobnych powodów nie zagrał w meczach drużyny narodowej. Klich miał pozytywny wynik testu na COVID-19 przed starciami z Węgrami, Andorą i Anglią.

W związku z tym, że piłkarz Leeds United nie będzie mógł zagrać w najbliższych spotkaniach, to kolejny kłopot ma selekcjoner Biało-czerwonych Paulo Sousa. Wciąż nie wiadomo, czy do gry w meczach przeciwko Albanii, San Marino i Anglii będzie mógł wystąpić Piotr Zieliński.

W niedzielę światło dzienne ujrzała z kolei wiadomość, którą przekazał Mateusz Borek o dodatkowych powołaniach. Tym samym w pierwszej reprezentacji być może okazję do gry otrzymają Kamil Piątkowski i Jakub Kamiński, którzy pierwotnie mieli wziąć udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski U-21.

Czytaj więcej: Paulo Sousa z dodatkowymi powołaniami

Komentarze