Grzegorz Krychowiak otrzymał wyniki badań. Wiemy, co ze zdrowiem kadrowicza

Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak fot. Grzegorz Wajda

W poniedziałkowe po południe ze zgrupowania reprezentacji Polski napłynęły kolejnie niepokojące wieści. Okazało się, że Grzegorz Krychowiak nie uczestniczył w pierwszym treningu przez ból w kolanie. Specjalistyczne badania wykazały jednak, że ze stawem pomocnika wszystko jest w porządku.

  • W poniedziałek Grzegorz Krychowiak nie wziął udziału w treningu z powodu bólu w kolanie
  • Pomimo wielkiego niepokoju, okazało się, że ze zdrowiem pomocnika jest wszystko w porządku

Paulo Sousa odetchnął z ulgą

Na wrześniowe zgrupowanie nie mogło przyjechać wielu ważnych piłkarzy w układance Paulo Sousy. Na domiar złego w poniedziałek Grzegorz Krychowiak narzekał na ból w kolanie, przez który nie wziął udziału w sesji treningowej. Nie był to dobry znak, ponieważ na ten moment środek pola Biało-czerwonych i tak jest znacznie osłabiony.

We wtorek nowy nabytek FK Krasnodaru przeszedł specjalistyczne badania tomografem. Wykazały one, że w stawie 31-latka nie dzieje się nic złego. Co więcej Krycha dołączył do reszty zespołu i prawdopodobnie zobaczymy go też w czwartkowym starciu z Albanią. O wszystkim poinformował Jakub Kwiatkowski w rozmowie z WP Sportowe Fakty.

Badanie nie wykazało dolegliwości. Grzegorz nie ma już również problemu z bólem i jest w pełni zdrowy. We wtorek pracował na pełnych obrotach wraz z resztą kolegów – zaznaczył rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski.

Przeczytaj również: Lewandowski: styl nie ma znaczenia

Komentarze