Santos bez hamulców o Ekstraklasie. “Naprawdę w Polsce nie ma lepszych?”

Fernando Santos gościł w programie Tomasza Ćwiąkały. Dziennikarz "Canal+" opublikował na swoim Twitterze fragment rozmowy z selekcjonerem reprezentacji Polski, w którym uderza on w Ekstraklasę.

Fernando Santos
PressFocus Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Tomasz Ćwiąkała, dziennikarz Canal+, przeprowadził rozmowę z Fernando Santosem
  • We fragmencie opublikowanym na Twitterze możemy usłyszeć jak selekcjoner krytykuje Ekstraklasę
  • Portugalczyk uważa, że w naszej lidze jest zbyt wielu obcokrajowców

Selekcjoner reprezentacji Polski uderza w polską ligę

Fernando Santos był gościem programu Tomasza Ćwiąkały. Dziennikarz na swoim Twitterze zamieścił fragment rozmowy, w której selekcjoner reprezentacji Polski bez hamulców krytykuje Ekstraklasę. Zdaniem Portugalczyka, w polskiej lidze gra zbyt wielu obcokrajowców o wątpliwych umiejętnościach kosztem Polaków.

W Ekstraklasie gra wielu obcokrajowców, przy których mam wątpliwości, czy się nadają. Pomyślmy o tym! Sprzedajesz piłkarza za sześć, dziesięć, dwadzieścia, sto milionów i kupujesz kogoś na tym samym poziomie, o kim wiesz, że za rok będzie miał określoną wartość, a drużyna utrzyma ten sam wysoki poziom. Tracisz jednego, szukasz drugiego i masz równowagę – mówił Santos.

Tutaj widzę wiele drużyn, w których prawie nie ma polskich piłkarzy, ale patrzę na poziom tych, którzy grają i zastanawiam się: naprawdę w Polsce nie ma lepszych? – dodał selekcjoner reprezentacji Polski.

Sprawdź także: Zaskakujący transfer piłkarza Arsenalu? Może zasilić ligowego rywala

Komentarze