Działacz PZPN o współpracy z byłym selekcjonerem. “To nie była łatwa robota”

Reprezentacja Polski w powszechnej opinii w dużym stopniu przez pracę Fernando Santosa nie wywalczyła awansu na Euro 2024. Tymczasem w rozmowie z Meczykami na temat Portugalczyka wypowiedział się Radosław Michalski. Były reprezentant Polski, a dzisiaj działacz PZPN nie szczędził krytyki w kierunku doświadczonego trenera.

Radosław Michalski
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Radosław Michalski
  • Reprezentacja Polski pod wodzą Fernando Santosa nie prezentowała się tak, jak tego oczekiwano
  • Radosław Michalski w rozmowie z Meczykami wypowiedział się o współpracy z portugalskim trenerem
  • 54-latek krytycznie wypowiedział się na temat byłego już opiekuna Biało-czerwonych

Fernando Santos krytycznie oceniony przez działacza PZPN

Reprezentacja Polski w fazie grupowej eliminacji do Euro 2024 nie zrealizowała planu związanego z awansem. Szanse na grę w mistrzostwach Europy ma jednak jeszcze, bo czekają ją baraże. Tymczasem ciekawymi wspomnieniami z pracy z Fernando Santosem podzielił się Radosław Michalski.

POLECAMY TAKŻE

– Cezary Kulesza i zarząd zdecydowali, że musi być jedna osoba z federacji blisko kadry, żeby komunikacja była cały czas. Dla mnie to fajna przygoda. Przy Fernando Santosie nie była to jednak łatwa robota. Teraz, gdy są Michał Probierz, Sebastian Mila, Tomasz Kuszczak czy reszta ekipy, to jeżdżę tam z największą przyjemnością, a wcześniej starałem się nie za długo przebywać przy kadrze – mówił działacz PZPN.

Biało-czerwoni kolejne spotkanie rozegrają w marcu. Reprezentacja Polski zmierzy się z Estonią w pierwszym meczu barażowym awans do Europy. Jeśli ekipa Michała Probierza wygra, to zagra z lepszym z pary Walia – Finlandia.

Reprezentacja Polski awansuje na Euro 2024?

Tak 0%
Nie 73%
Nie wiem 27%
22+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem

Komentarze