Jerzy Brzęczek
Jerzy Brzęczek fot. Grzegorz Wajda

Brzęczek: Zabrakło nam ognia

Reprezentacja Polski przegrała w meczu pierwszej kolejki Ligi Narodów UEFA 0:1 z Holandią, co w związku z tym, że Włochy zremisowały z Bośnią i Hercegowiną, sprawia, że Biało-czerwoni są obecnie czerwoną latarnią w tabeli grupy pierwszej w Dywizji A. Zadowolenia z postawy swoich podopiecznych nie ukrywał jednak opiekun polskiej ekipy.

Czytaj dalej…

Reprezentacja Polski przegrała 0:1 po trafieniu Stevena Bergwijna. Tym samym Biało-czerwoni doznali swojej siódmej porażki w historii w 16. meczu z Oranje.

Brzęczek: Jestem zadowolony

– Zdawaliśmy sobie sprawę, że sytuacji dużo nie stworzymy. Brakowało podania po odbiorze, ale było parę sytuacji, gdzie jechaliśmy z kontratakiem. Najlepsza była akcja i strzał Krzyśka – mówił Jerzy Brzęczek przed kamerą TVP Sport w rozmowie z Jackiem Kurowskim.

– Patrząc na przeciwnika i okres, ja z gry i zachowania taktycznego jestem zadowolony. Zdajemy sobie sprawę, że z tym przeciwnikiem ognia nam zabrakło, ale tak jak powiedziałem, w tym rozegraniu, bo gdy odbieraliśmy piłkę i ruszaliśmy z kontratakiem, mieliśmy kilka sytuacji – przekonywał selekcjoner Biało-czerwonych.

Swoje kolejne spotkanie reprezentacja Polski rozegra już w poniedziałek, mierząc swoje siły z Bośnią i Hercegowiną. Dodajmy, że mecz ten rozegrany zostanie we Wrocławiu, a pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 20:45.

Komentarze