Boniek skomentował decyzję Krychowiaka. “Mądra i przemyślana”

Zbigniew Boniek za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował decyzję Grzegorza Krychowiaka o zakończeniu reprezentacyjnej kariery. - Dzięki za pięknego karnego, który dał nam awans - napisał były prezes PZPN.

Zbigniew Boniek
Obserwuj nas w
IMAGO / Jonathan Moscrop Na zdjęciu: Zbigniew Boniek
  • Grzegorz Krychowiak po rozegraniu stu meczów zawiesił buty na kołku w kadrze narodowej
  • Zbigniew Boniek podziękował zasłużonemu reprezentantowi Polski za współpracę
  • Były prezes PZPN uważa, że decyzja pomocnika była przemyślana i mądra

“Dzięki za pięknego karnego, który dał nam awans”

Grzegorz Krychowiak we wtorek po południu oznajmił, że kończy reprezentacyjną karierę. Defensywny pomocnik podjął tę decyzję po rozmowie z Michałem Probierzem, który najprawdopodobniej ma zamiar stawiać na młodszych zawodników.

W mediach społecznościowych spływają podziękowania dla piłkarza saudyjskiego Abha Club za godne reprezentowanie barw drużyny narodowej przez kilkanaście lat. Zbigniew Boniek przyznał, że to przemyślana i mądra decyzja Krychy. Były prezes PZPN podziękował Grzegorzowi Krychowiakowi za pewnie wykonany rzut karny, który zapewnił reprezentacji Polski awans do ćwierćfinału EURO 2016.

Myślę, że to przemyślana i mądra decyzja. Dzięki za 9 wspólnych lat, za pięknego karnego, który dał nam awans, za znajomość, którą sobie cenię. Powodzenia – napisał były prezes PZPN Zbigniew Boniek na portalu społecznościowym “X”.

Komentarze