PZPN chce podziękować Krychowiakowi. Trwają prace nad pożegnaniem

Grzegorz Krychowiak zawiesił buty na kołku w kadrze narodowej. Polski Związek Piłki Nożnej rozpoczął już prace nad zorganizowaniem specjalnego pożegnania dla zasłużonego reprezentanta - dowiedział się Mateusz Ligęza z Radia ZET.

Grzegorz Krychowiak
Obserwuj nas w
IMAGO / Piotr Kucza / FotoPyK / Newspix.pl Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
  • Grzegorz Krychowiak zakończył reprezentacyjną karierę
  • Pomocnik może pochwalić się występem w stu meczach dla drużyny narodowej
  • PZPN chce podziękować 33-latkowi za jego grę w kadrze

PZPN pracuje nad zorganizowaniem pożegnania dla Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak przez kilkanaście lat był bardzo ważnym zawodnikiem reprezentacji Polski. Defensywny pomocnik w ostatnich miesiącach nie prezentował najwyższej formy, ale ogólnie rzecz biorąc pozytywnie zapisał się na kartach historii naszej kadry narodowej.

Piłkarz saudyjskiego zespołu Abha Club we wtorek po południu poinformował o zakończeniu kariery reprezentacyjnej. Weteran odbył rozmowę z nowym selekcjonerem Michałem Probierzem, który nie umieścił 33-latka na szerokiej liście powołanych na najbliższe zgrupowanie.

Jak informuje Mateusz Ligęza z “Radia ZET”, PZPN pracuje już nad zorganizowaniem pożegnania dla Grzegorza Krychowiaka. Być może będzie to towarzyski mecz z Łotwą, który zaplanowano na 21 listopada. Oficjalna informacja w tej sprawie powinna pojawić się za kilka dni.

Jak oceniasz karierę reprezentacyjną Grzegorz Krychowiaka?

udana 52%
średnia 36%
nieudana 12%
313+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • udana
  • średnia
  • nieudana

Komentarze