Wielkie serce Ronaldo. Wysłał samolot z pomocą

Cristiano Ronaldo jest powszechnie znany ze swojej działalności charytatywnej. Portugalczyk nie pozostał obojętny na tragedię, jaka z powodu trzęsienia ziemi ma miejsce w Syrii i Turcji. 38-latek wysłał samolot z pomocą humanitarną.

Cristiano Ronaldo
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
  • Na początku lutego potężne trzęsienie ziemi nawiedziło północną Syrię i południową Turcję
  • Zginęło ponad 50 tysięcy osób, a setki tysięcy odczuwa skutki tej tragedii
  • Cristiano Ronaldo postanowił wspomóc poszkodowanych i przesłał pomoc humanitarną

Ronaldo zachęci innych do pomocy?

Cristiano Ronaldo wysłał samolotem wsparcie humanitarne dla ofiar niszczycielskiego trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji. Była gwiazda Manchesteru United, która obecnie występuje w saudyjskim Al-Nassr, miała być głęboko poruszona tragicznymi wydarzeniami, które pozostawiły ogromną liczbę ofiar śmiertelnych i poważnie wpłynęły na życie ludzi w obu poszkodowanych państwach.

Portugalska legenda zapłaciła za namioty, paczki żywnościowe, poduszki i koce, łóżka, żywność dla niemowląt i mleko oraz środki medyczne, aby wspomóc działania humanitarne. Towary zostały wysłane zarówno do Syrii, jak i Turcji.

Daily Mail ma nadzieję, że gest Ronaldo zachęci innych sportowców do pójścia w jego ślady w nadchodzących dniach. To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy 38-latek aktywnie działa charytatywnie.

Komentarze