Świderski bohaterem Charlotte, kolejny gol Polaka w MLS [WIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego Los Angeles Galaxy mierzyło się z Charlotte FC. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w drugiej połowie Karol Świderski. Dla reprezentanta Polski był to czwarty gol w tym sezonie MLS.

Karol Świderski
PressFocus Na zdjęciu: Karol Świderski
  • Charlotte FC wygrało na wyjeździe z Los Angeles Galaxy (1:0) w spotkaniu MLS
  • Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Karol Świderski
  • Dla reprezentanta Polski to czwarte trafienie w tym sezonie ligowym

Świderski z czwartym golem w tym sezonie MLS

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego odbyło się spotkanie pomiędzy Los Angeles Galaxy i Charlotte FC. Starcie to rozstrzygnęło jedno trafienie. Ku uciesze kibiców nad Wisłą, była to bramka Karola Świderskiego.

W 73. minucie goście wykonywali rzut rożny. Po dośrodkowaniu Justina Merama najlepiej zachował się reprezentant Polski, który z bliska skierował piłkę do siatki.

Tym samym 26-latek zapewnił swojej drużynie istotne trzy punkty. Po 15. kolejkach Charlotte FC zajmuje szóste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS.

Świderski rozegrał w tym sezonie 16 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich pięć bramek i trzy asysty.