Ronaldo przeciwko Al-Ittifaq rozegra pierwszy mecz w Al-Nassr

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo w trakcie trwającego okna transferowego zdecydował się na transfer do Al-Nassr. Oficjalny profil klubu na Twitterze poinformowało, że Portugalczyk jutro zadebiutuje w nowym zespole.

  • Cristiano Ronaldo w niedzielę o 18:30 rozegra pierwsze oficjalne spotkanie w Al-Nassr
  • Reprezentant Portugalii tej zimy trafił do arabskiej ekipy
  • 37-latek związał się z klubem z Bliskiego Wschodu umową do 2025 roku

Ronaldo przed pierwszym oficjalnym meczem w 2023 roku

Cristiano Ronaldo tej zimy stałe się bohaterem jednego z najbardziej nieoczywistych transferów w historii. Długo wydawało się, że reprezentant Portugalii po rozwiązaniu kontraktu z Man Utd będzie kontynuował karierę w innym klubie z Europy. Ostatecznie jednak zdecydował się na przyjęcie propozycji od szejków z Arabii Saudyjskiej.

Ronaldo w niedzielę 22 stycznia zadebiutuje w nowej drużynie. Jednocześnie rozegra pierwsze oficjalne spotkanie w tym roku. Na drodze Al-Nassr stanie rozgrywkach ligi arabskiej Al-Ittifaq. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30. Drużyna portugalskiego piłkarza w przypadku wygranej może objąć samodzielne prowadzenie w tabeli.

Najbliższy przeciwnik Al-Nassr plasuje się natomiast na 10. pozycji. Obie ekipy przystąpią do potyczki w różnych nastrojach. Drużyna Ronaldo ostatnio zremisowała (0:0) z Al-Shabab, którego barwy reprezentuje Grzegorz Krychowiak. Najbliższy przeciwnik Al-Nassr przegrał z kolei z Al-Fateh (0:2).

Czytaj więcej: Al-Nassr sprowadzi przyjaciela Cristiano Ronaldo?

Komentarze