Pogrom w saudyjskich derbach. Drużyna Ronaldo na kolanach

Al-Hilal pokonało Al-Nassr 3:0 w derbach Rijadu. Drużyna Cristiano Ronaldo posypała się w samej końcówce spotkania.

Cristiano Ronaldo
IMAGO / Victor Fraile Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
  • Al-Hilal rozgromiło Al-Nassr 3:0
  • Bohaterem został Aleksandar Mitrović
  • Serb przyćmił Cristiano Ronaldo

Al-Hilal rozbiło Al-Nassr. Mitrović bohaterem, słaby występ Ronaldo

W 64. minucie do siatki trafił Sergej Milinković-Savić. Serb w znakomity sposób wykorzystał dośrodkowanie Sauda Abdulhamida, uderzając głową tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Nawafa Al Aqidiego.

Dziesięć minut później dla Al-Nassr do siatki trafił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk fantastycznie uderzył z powietrza i pokonał Bono. Jednak chwilę później sędzia uznał pozycję spaloną CR7.

W samej końcówce Aleksandar Mitrović pogrzebał marzenia Al-Nassr. Serbski napastnik najpierw trafił głową po dośrodkowaniu Salema Al-Dawasariego, a chwilę później wykorzystał kolejną dogodną sytuację, ustalając wynik na 3:0.