Kamil Grabara błyszczy na duńskich boiskach

Kamil Grabara notuje świetną passę na duńskich boiskach. Polski bramkarz FC Kopenhagi jest niepokonany od ponad 540 minut. W niedzielę zachował kolejne czyste konto.

Kamil Grabara
PressFocus Na zdjęciu: Kamil Grabara
  • Wspaniała seria Kamila Grabary
  • Polak nie puścił gola w siedmiu kolejnych meczach
  • 23-latek zachowuje czyste konto od ponad 600 minut

Wspaniała seria Kamila Grabary

Począteku sezonu Kamil Grabara nie będzie miło wspominał. Reprezentant Polski z powodu kontuzji był wyłączony z gry przez kilka tygodni, ale w ostatnim czasie 23-latek prezentuje znakomitą formę.

Grabara nie puścił gola od sześciu spotkań ligowych. Ostatni raz wyciągał futbolówkę z siatki w meczu z Midtjylland rozegranym 22 października w duńskiej Superligaen. Od tego momentu FC Kopenhaga zachowała czyste konto w pojedynkach z Randers, Lyngby, Aarhaus, Silkeborg, Aalborg i Odense, które w niedzielę zespół ze stolicy robił aż 7:0.

Do tego znakomitego wyniku możemy jeszcze uwzględnić czyste konto Kamila Grabary w spotkaniu rozegranym w ramach Pucharu Danii. 1 marca FC Kopenhaga pokonała 2:0 Vejle.

Kamil Grabara wystąpił w trwającej kampanii w siedemnastu spotkaniach. Oprócz jedenastu gier w rozgrywkach ligowych ma też na swoim koncie cztery mecze w fazie grupowej Ligi Mistrzów oraz dwa pojedynki w Pucharze Danii.

Zobacz również: Były selekcjoner Bośni przejmie stery w Lechii Gdańsk?

Komentarze