Fatalny błąd Krychowiaka! Lokomotiw Moskwa na kolanach w Superpucharze Rosji

Grzegorz Krychowiak

W sobotę został rozegrany Superpuchar Rosji. Zenit Sankt Petersburg pokonał Lokomotiw Moskwę (3:0). Grzegorz Krychowiak popełnił fatalny w skutkach błąd, który zaważył na stracie pierwszego gola stołecznej ekipy.

• Lokomotiw Moskwa uległ w starciu u Superpuchar Rosji
  • Grzegorz Krychowiak popełnił kardynalny błąd, przez którą jego ekipa straciła pierwszego gola

Lokomotiw bez szans w Superpucharze

Od początku rywalizacji to Zenit Sankt Petersburg był stroną dominująca. Natomiast Lokomotiw w pierwszej fazie meczu skupił się głównie na zadaniach defensywnych.

Kiedy na zegarze wybiło półgodziny gry, piłkę do siatki po prostym błędzie Krychowiaka wpakował Daler Kuzjajew. Reprezentant Polski nie zauważył, że tuż obok niego na piłkę czai się rywal, podał w poprzek boiska, co sprytnie wykorzystał gracz gospodarzy.

Zespół Krychy i Rybusa bez szans w drugiej połowie

Po przerwie Zenit rozstrzelał się na dobre. Po 57. minutach było już 2:0, z kolei w samej końcówce ostateczny rezultat meczu ustalił Aleksander Jerocin. Grzegorz Krychowiak zszedł w 71. minucie, natomiast Maciej Rybus zagrał całe spotkanie.

Przeczytaj również: Kolejny Polak zagra w Serie A?