Były reprezentant Holandii z udarem mózgu

Arkadiusz Milik i Marc Overmars (z prawej)
fot. PressFocus Na zdjęciu: Arkadiusz Milik i Marc Overmars (z prawej)

Marc Overmars od marca tego roku pracuje w roli dyrektora w Royal Antwerp. Tymczasem do publicznej wiadomości trafiło, że Holender miał łagodny udar mózgu.

  • Marc Overmars ma kłopoty zdrowotne
  • Sky Sports News ujawniło, ze Holender miał udar mózgu
  • 49-latek i jego rodzina nie udzielili żadnego komantarza w sprawie

Overmars przebywa w szpitalu po uderze mózgu

Marc Overmars to były reprezentant Holandii. Po zakończeniu piłkarskiej kariery spróbował swoich sił na stanowiskach dyrektorskich. Najpierw był dyrektorem technicznym w Go Ahead Eagles. Później natomiast podobne funkcje pełnił w Ajaxie.

Od marca 2022 roku zaczął pracę w Royal Antwerpia jako dyrektor techniczny. Obowiązki w belgijskim klubie kosztują Overmarsa sporo stresu. Światło dzienne ujrzały z kolei wieści, że Holender doznał delikatnego udaru mózgu.

“Overmars i jego rodzina odmawiają obecnie komentarza. Royal Antwerp życzy Markowi szybkiego powrotu do zdrowia” – czytamy w oficjalnym komunikacie belgijskiego klubu.

Od momentu, gdy w Royal Antwerp pracę zaczął Overmars, to do klubu trafili między innymi tacy zawodnicy jak: Radja Nainggolan, Toby Alderweireld czy Vincent Janssen. Holender miał także kluczowy wpływ na zatrudnienie w Royal Antwerp trenera Marca van Bommela.

Jako piłkarz Overmars wywalczył brązowy medal na mistrzostwach Europy w 2000 i 2004 roku. W drużynie narodowej rozegrał 86 meczów, notując w nich 17 trafień.

Czytaj więcej: Przed meczami PL uczczona zostanie pamięć Pele

Komentarze