Manchester United martwi się o zdrowie napastnika. Wystosował prośbę do duńskiej federacji

Manchester United nie jest zadowolony, że Rasmus Hojlund otrzymał powołanie do kadry na najbliższe mecze eliminacji do EURO. Przedstawiciele Czerwonych Diabłów negocjują z tamtejszą federacją ilość czasu, jaką może spędzić na murawie napastnik, który niedawno wyleczył poważny uraz.

Rasmus Hojlund
Imago/John Walton Na zdjęciu: Rasmus Hojlund
  • Ramus Hojlund wyleczył niedawno poważny uraz, a mimo to otrzymał powołanie na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Danii
  • Manchester United wolałby, żeby napastnik nie spędzał zbyt wiele czasu na murawie
  • Przedstawiciele Czerwonych Diabłów negocjują w tej sprawie z duńską federacją

Duńczycy ograniczą czas Hojlunda na boisku?

Dopiero w meczu z Arsenalem w 4. kolejce Premier League debiut w barwach Manchesteru United zanotował Rasmus Hojlund. Napastnik zmagał się przez wiele tygodni z poważnym urazem. Mimo to otrzymał powołanie do reprezentacji na najbliższe spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata. 

Włodarze Manchesteru United martwią się, że zbyt długi czas spędzony na boisku może doprowadzić do odnowienia się kontuzji. Z tego powodu nawiązali dialog z przedstawicielami Duńskiej Federacji Piłkarskiej. Przyznał to 20-latek.

POLECAMY TAKŻE

To dialog pomiędzy Manchesterem United i Duńską Federacją Piłkarską. To nie ode mnie zależy ile będę mógł zagrać – zdradził Rasmus Hojlund. 

Reprezentacja Danii w najbliższych spotkaniach zmierzy się z San Marino i Finlandią. Po czterech meczach zajmują trzecie miejsce w grupie H.

Również u nas: Manchester United cały czas liczy na pozbycie się słabszego ogniwa

Komentarze