Prezes Korony: Jestem tak samo wku****** jak Wy

Korona Kielce po świątecznych meczach w ramach 26. kolejki PKO Ekstraklasy znalazła się w strefie spadkowej. Złocisto-krwiści na dobre zaangażowali się zatem w grę o utrzymanie się w lidze na koniec sezonu. Tymczasem ostatnio ciekawy wpisu opublikował prezes klubu, odnosząc się do kilku spraw dotyczących ekipy z Kielc.

Łukasz Jabłoński
Obserwuj nas w
fot. Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Łukasz Jabłoński
  • Prezes Korony Kielce nie chowa głowy w piasek i odpowiedział na krytyczne głosy ze strony kibiców
  • Sternik klubu z Suzuki arena odniósł się między innymi do spraw trenerów i ruchów drużynie
  • Aktualnie kielecki zespół znajduje się w w strefie spadkowej w tabeli PKO ekstraklasy wraz z ŁKS-em i Ruchem Chorzów

Łukasz Jabłoński odpowiedział na krytyczne komentarze

Korona Kielce aktualnie ma na swoim koncie 24 punkty, tracąc oczko do bezpiecznej na dzisiaj Puszczy Niepołomice. Tym samym niepokój związany z ewentualnym spadkiem z ligi obiegł środowisko Złocisto-krwistych. Sternik klub opublikował ciekawy wpis w swoich mediach społecznościowych, w którym odniósł się do kilku spraw.

Oświadczenie prezesa Korony Kielce na platformie X

“Odniosę się do kilku spraw:

Zwalnianie trenera.
Przez ostatnie 3 lata zwolniłem 3 trenerów, to nie jest powód do dumy. Zapewne nigdy już nie złoże w tym temacie deklaracji. Ta sprawa jest bardziej skomplikowana i niestety nie jestem w stanie Wam tego wyjaśnić na tt. – w tej kwestii rozumiem i szanuje Wasze emocje.

Ruchy w drużynie.
Po fatalnej kontuzji Nono (którego nikt nam nie zastąpi), zdecydowaliśmy się na 2 ruchy (jeszcze jeden dziś), które mamy nadzieję, że pomogą drużynie.

Polityka.
Zarzucanie mi zajmowanie się polityką zamiast Klubem to jakiś absurd. Złożyłem deklaracje, że Klub pozostaje priorytetem i tak jest, a moja aktywność w samej kampanii jest subtelna, właśnie ze względu na Klub.

Krytyka, komentarze.
Wybaczcie ale te z wulgarnymi wyzwiskami w moją stronę blokuję, całą resztę rozumiem, co więcej jestem tak samo wk… jak Wy” – napisał Łukasz Jabłoński w swoim wpisie na platformie X.

Czytaj więcej: “Jego atuty zna cała Polska”. Korona sięga po byłego gracza

Komentarze