Pogoń lepsza od Jagiellonii. Grosicki bohaterem Portowców [WIDEO]

Pogoń Szczecin pokonała Jagiellonię Białystok 2:1 w meczu 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Bohaterem meczu został Kamil Grosicki, który zdobył bramkę i zanotował asystę. Białostoczanie stracili prowadzenie w tabeli.

Kamil Grosicki
  • Mecz Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok był jednym z najciekawszych 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy
  • Lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 2:1
  • Bramkę i asystę zanotował Kamil Grosicki

Pogoń Szczecin 2:1 Jagiellonia Białystok. Gol i asysta Grosickiego

W 35. minucie Jagiellonia rozpoczęła grę od własnej bramki i kilkoma podaniami zaskoczyła Pogoń Szczecin, przeprowadzając groźny atak. Dośrodkowaną w pole karne piłkę niefortunnie przeciął Mariusz Malec, który skierował futbolówkę do własnej siatki.

Portowcy doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą. Wówczas obronie Jagiellonii urwał się Kamil Grosicki, który świetnie obsłużył Efthymiosa Koulourisa.

Na początku drugiej odsłony ręką w polu karnym zagrał Michał Sacek. Sędzia wskazał na jedenasty metr, a do piłki podszedł “Grosik”. Doświadczony skrzydłowy pewnym strzałem pokonał golkipera Jagiellonii.