Podolski w zabawny sposób skomentował przyszłość Urbana w Górniku

Lukas Podolski po meczu z Pogonią Szczecin udzielił wywiadu Dziennikowi Zachodniemu. W rozmowie z Rafałem Musiołem napastnik Górnika w dość humorystyczny sposób odniósł się do przyszłości trenera Jana Urbana.

Lukas Podolski
IMAGO / Newspix Na zdjęciu: Lukas Podolski
  • Lukas Podolski przedłużył kontrakt z Górnikiem
  • Teraz do tego samego namawia trenera Jana Urbana
  • Napastnik w humorystyczny sposób odniósł się do przyszłości szkoleniowca

Podolski bohaterem Górnika w meczu z Pogonią

Lukas Podolski kilka dni temu przedłużył kontrakt z Górnikiem Zabrze o kolejne dwa lata, do czerwca 2025 roku. Napastnik odegrał kluczową rolę w sobotnim meczu zabrzan z Pogonią Szczecin, gdy najpierw wywalczył rzut karny, a następnie zdobył zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry.

Po końcowym gwizdku Podolski w rozmowie z Rafałem Musiołem skomentował przyszłość Jana Urbana. Wciąż nie ma pewności, czy trener Górnika zostanie w klubie na kolejny sezon.

Jak ja podpisałem na dwa lata, to niech on zrobi to samo. Ale po takiej serii trzeba mu pewnie dać więcej pieniędzy. Chyba ktoś z klubu musi pojechać do banku, albo znaleźć kogoś kto zrobi tam skok. Oczywiście z tym ostatnim to żart – przyznał Podolski.

Górnik notuje obecnie sześciu wygranych z rzędu w PKO Ekstraklasie. Zabrzanie kilka tygodni temu byli w strefie spadkowej, a obecnie zajmują szóste miejsce w lidze.

Zobacz również: Wielki powrót Polaka do stolicy Ligurii? Włosi zainteresowani transferem

Komentarze