Wielki powrót Polaka do stolicy Ligurii? Włosi zainteresowani transferem

Krzysztof Piątek nie zaliczy obecnej kampanii do specjalnie udanych. Jednak jego nazwisko wciąż robi furorę w Italii. Jak donosi Nicolo Schira, włoski dziennikarz, polski napastnik znalazł się na celowniku Genoi. Byłby to wielki powrót 27-latka na Stadio Luigi Ferraris.

Krzysztof Piątek
PressFocus Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Krzysztof Piątek nie zaliczy obecnego sezonu do udanych
  • Jednak polski napastnik może zostać na boiskach Serie A
  • Bowiem 27-latkiem interesuje się Genoa

Krzysztof Piątek wróci do Genoi?

Jak donosi Nicolo Schira, znany włoski dziennikarz, Krzysztof Piątek znalazł się na celowniku Genoi. Nie trzeba przypominać nikomu, że polski napastnik najlepszy okres w swojej karierze spędził właśnie w tym klubie. Jeśli transfer doszedłby do skutku, byłby to wielki powrót 27-latka na Stadio Luigi Ferraris.

“Il Pistolero” nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Polak latem został wypożyczony z Herthy Berlin do Salernitany. W barwach klubu ze Stadio Arechi 30 spotkań, w których zdobył tylko cztery bramki oraz zanotował tyle samo asyst.

Genoa wciąż świętuje nie tylko awans do Serie A, ale również spadek z elity ich odwiecznego wroga – Sampdorii. Klub ze stolicy Ligurii już pracuje nad wzmocnieniami, aby z przytupem wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w Italii.

Sprawdź także: Media: zgrzyty w szatni Juventusu. Piłkarze mają dość trenera?

Komentarze