Znamy nominacje do nagrody MVP Ekstraklasy. Pięciu zawodników powalczy o statuetkę

W poniedziałek wieczorem poznaliśmy zawodników nominowanych do nagrody dla najlepszego bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika Ekstraklasy w sezonie 2022/23. We wtorek natomiast wytypowanych zostało pięciu piłkarzy, którzy powalczą o nagrodę MVP.

Michał Skóraś
Pressfocus Na zdjęciu: Michał Skóraś
  • W poniedziałek poznaliśmy 20 zawodników nominowanych do indywidualnych nagród za sezon 2022/23 w Ekstraklasie
  • Dzień później dziennikarze i przedstawiciele ligi wytypowali pięciu piłkarzy nominowanych do statuetki dla MVP
  • W tym gronie znaleźli się: Kamil Grosicki, Marc Gual, Josue Pesqueira, Michał Skóraś oraz Fran Tudor

Pięciu piłkarzy nominowanych do nagrody MVP Ekstraklasy 2022/23

Sezon Ekstraklasy zbliża się już ku końcowi. Do rozegrania pozostały już jedynie dwie kolejki, a większość rozstrzygnięć jest nam znana. Nie wiemy jedynie wciąż, kto zostanie trzecim spadkowiczem. O utrzymanie walczy wciąż kilka drużyn, choć w najtrudniejszym położeniu jest Śląsk Wrocław.

W poniedziałek poznaliśmy zawodników nominowanych do nagród za obecną kampanię. Do rozdania czekają nagrody dla najlepszego bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika w PKO BP Ekstraklasie w sezonie 2022/23. Dzień później dziennikarze i przedstawiciele Ekstraklasy wytypowali pięciu piłkarzy, którzy powalczą o nagrodę dla MVP.

Wśród nominowanych do nagrody dla najlepszego piłkarza sezonu są: Kamil Grosicki z Pogoni Szczecin, Marc Gual z Jagiellonii Białystok, Josue Pesqueira z Legii Warszawa, Michał Skóraś z Lecha Poznań oraz Fran Tudor z Rakowa Częstochowa.

Zwycięzcę wybiorą poszczególni gracze z 18 klubów Ekstraklasy. Zostanie on uhonorowany na Gali Ekstraklasy. Zwycięzcę poznamy 29 maja.

Także u nas: Kapituła Ekstraklasy zdecydowała. Nominacje do nagród za sezon 2022/2023

Komentarze