Moskal docenił remis z Jagiellonią. “Ten punkt wygląda naprawdę dobrze”

ŁKS w ostatnich fragmentach rywalizacji uratował punkt w starciu z Jagiellonią Białystok, remisując finalnie w spotkaniu dziewiątej kolejki PKO Ekstraklasy. Kazimierz Moskal podzielił się swoim komentarzem na temat rywalizacji.

Kazimierz Moskal
Obserwuj nas w
fot. Imago / Radosław Jóźwiak / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Kazimierz Moskal
  • Po trzech przegranych meczach z rzędu w piątkowy wieczór ŁKS wywalczył punkt
  • Kazimierz Moskal podzielił się opinia na temat starcia z Jagiellonią Białystok
  • Szkoleniowiec beniaminka nie ukrywał, że piątkowy mecz kosztował go mnóstwo emocji

Kazimierz Moskal podsumował spotkanie z Jagiellonią

ŁKS podchodził do piątkowej batalii, chcąc wrócić na zwycięski szlak po trzech porażkach z rzędu. Beniaminek rozgrywek jednocześnie chciał wydostać się ze strefy spadkowej.

– Patrząc na to, jak ten mecz wyglądał, ten punkt smakuje naprawdę dobrze, także ze względu na to, jak dobrze dziś prezentowała się Jagiellonia. A grając jednego mniej, wydawało się, że będzie ciężko. Duże brawa dla zawodników za tego gola wyrównującego – mówił Kazimierz Moskal na pomeczowej konferencji prasowej.

– Myślę, że w tym meczu było za dużo niepotrzebnych emocji. Dużo miałbym do powiedzenia, ale na dziś chyba na tym zakończę – dodał opiekun ŁKS-u.

– Po raz pierwszy jako trener spotkałem się z taką sytuacją w przerwie: wszyscy byli tak bardzo razem, wszyscy w szatni się mobilizowali, a Engjell Hoti wygłosił przemowę. Myślę, że to dało nam szansę, żeby powalczyć o punkt – przekazał Moskal.

Czytaj więcej: Siemieniec unikał dyskusji na temat sędziów. “To nie mój zakres obowiązków”

Komentarze