Media: niepewna przyszłość Mladenovicia

Tomasz Włodarczyk na łamach serwisu Meczyki.pl informuje, że Filip Mladenović może zostać na kolejny sezon w Legii Warszawa. Serb negocjuje warunki nowego kontraktu ze stołecznym klubem.

Filip Mladenović
PressFocus Na zdjęciu: Filip Mladenović
  • Wciąż nie wiadomo, jak potoczy się przyszłość Mladenovicia
  • Serb po sezonie może zostać wolnym zawodnikiem
  • Włodarczyk informuje, że zawodnik negocjuje nowy kontrakt z Legią

Mladenović podpisze nowy kontrakt z Legią?

Kontrakt Filipa Mladenovicia z Legią Warszawa wygasa po sezonie. Jakiś czas temu mówiło się, że Serb ma trafić do Panathinaikosu Ateny, a w mediach pojawiły się doniesienia, że nawet podpisał kontrakt z greckim zespołem.

Te informacje dementuje jednak Tomasz Włodarczyk w serwisie Meczyki.pl. Dziennikarz powołując się na swoje źródła przekonuje, że do podpisania żadnej umowy nie doszło, a Mladenović wciąż może zostać w Legii Warszawa, bowiem obie strony negocjują warunki nowej umowy.

O Mladenoviciu jest głośno w ostatnim czasie, ale głównie ze względu na wybryk po zakończonym finale Pucharu Polski, gdy Serb uderzył piłkarzy Rakowa Częstochowa. Zawodnik przeprosił już za swoje zachowanie, ale niewykluczone, że zostanie ukarany. Możliwe jest też czasowe zawieszenie, które prawdopodobnie obowiązywałoby również za granicą, a to może zadziałać na korzyść Legii w negocjacjach.

Zobacz również: Mladenović posypał głowę popiołem. “To było niedopuszczalne”

Komentarze