Legia Warszawa zatrzyma napastnika. Rozmowy na finiszu

Tomas Pekhart prawie na pewno podpisze nowy kontrakt z Legią Warszawa - ujawnił Sebastian Staszewski z TVP Sport. Czeski napastnik ma parafować roczną umowę z Wojskowymi.

Tomas Pekhart
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Tomas Pekhart

Tomas Pekhart ma przedłużyć kontrakt z Legią Warszawa

Umowa Tomasa Pekharta z Legią Warszawa obowiązuje tylko do 30 czerwca 2024 roku, dlatego przyszłość czeskiego napastnika jeszcze niedawno stała pod dużym znakiem zapytania. Nowe informacje w tej sprawie przekazał Sebastian Staszewski z “TVP Sport”, według którego 35-latek “prawie na pewno” podpisze nowy kontrakt z Wojskowymi. Wspomniany dziennikarz uważa, że prowadzone między stronami rozmowy są już na finiszu.

POLECAMY TAKŻE

Oficjalnego komunikatu Legii Warszawa możemy spodziewać się nawet w tym tygodniu, ponieważ do ustalenia pozostały już tylko drobne szczegóły. Tomas Pekhart najprawdopodobniej zostanie więc w stołecznym klubie na sezon 2024/2025. Mierzący 194 centymetry wzrostu snajper z brązowym medalistą Ekstraklasy ma związać się roczną umową, obowiązującą do 30 czerwca 2025 roku.

Tomas Pekhart z powodzeniem występuje w barwach Legii Warszawa od stycznia 2023 roku, gdy wrócił na Łazienkowską po ponad rocznej przerwie. 26-krotny reprezentant Czech koszulkę ekipy Wojskowych miał bowiem okazję przywdziewać również w latach 2020-2022. Jego zsumowany bilans na Łazienkowskiej to 144 mecze, 58 goli i 8 asyst.

Warto dodać, że doświadczony 35-latek w ostatnich tygodniach był łączony przez media z transferem do Wieczystej Kraków, ale ostatecznie wybrał kontynuowanie swojej kariery w Legii Warszawa.

Komentarze