Dojdzie do kolejnej zmiany trenera na Łazienkowskiej?

Dariusz Mioduski
Pressfocus Na zdjęciu: Dariusz Mioduski

Marek Gołębiewski miał pracować w Legii do końca sezonu. Jednak po wywiadzie Dariusza Mioduskiego pojawiło się wiele niejasności. W piątek nad ranem Michał Włodarczyk z portalu Meczyki.pl poinformował, że wkrótce może dojść do kolejnej zmiany trenera na Łazienkowskiej.

  • Wyniki Legii Warszawa po zwolnieniu Czesława Michniewicza wciąż są dalekie od ideału
  • Marek Gołebiewski nie może poprawić sytuacji klubu, który notuje najgorszy sezon od 85 lat
  • Dariusz Mioduski planuje zakontraktować Marka Papszuna, ale trener Medalików prawdopodobnie przyjmie taką ofertę dopiero latem
  • Dlatego też, wkrótce może dojść do trzeciej zmiany trenera w stołecznym klubie

Dariusz Mioduski ma plan na poprawę sytuacji?

Dariusz Mioduski wywołał niemałe poruszenie w piłkarskim środowisku, kiedy w klubowych mediach Legii pojawił się z nim wywiad tuż przed rywalizacją z Leicester. Działacz otwarcie przyznał, że głównym celem Wojskowych będzie zakontraktowanie Marka Papszuna z Rakowa Częstochowa. Trener Medalików ma jednak ważny kontrakt do końca sezonu i nie zamierza obejmować sterów w stołecznej drużynie już teraz.

Sytuacja robi cię coraz bardziej poważna. Legia Warszawa ma tyle samo punktów, co beniaminek z Łęcznej i przed 16. kolejka PKO Ekstraklasy jest na szarym końcu ligowej tabeli. Marek Gołębiewski odkąd przejął stery po Czesławie Michniewiczu, wygrał tylko spotkanie z niżej notowanym rywalem w Pucharze Polski.

Z tego względu właściciel klubu po raz kolejny spróbuje uratować sezon i rozważa zatrudnienie tymczasowego trenera zanim do stolicy przyjedzie Papszun. Według Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, w najbliższych dniach może dojść do trzeciej zmiany szkoleniowca w Legii. Na ten moment nie padły żadne szczegóły, kto mógłby podjąć się takiego wyzwania. Na pewno będzie to człowiek z bogatym doświadczeniem.

Jeżeli powyższe wieści znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, Marek Gołebiewski wróci do pracy w rezerwach, natomiast nowy opiekun Legionistów spróbuje poprawić obecną sytuację przed ostateczną zmianą menadżera.

Mistrzowie Polski najbliższy mecz rozegrają w niedzielę z Jagiellonią. Duma Podlasia od trzech kolejek kontynuuje serię meczów bez porażki i obecnie zajmuje siódmą lokatę w tabeli.

Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28. listopada 2021 17:26.

Przeczytaj również: Mioduski: chcemy porozumieć się z Markiem Papszunem

Komentarze