Korona zwolni trenera? Kamil Kuzera stanowczo komentuje

Sytuacja Korony Kielce w ligowej tabeli jest bardzo trudna. Ekipa Kamila Kuzery balansuje na cienkiej granicy, która może skończyć się spadkiem. Mimo to trener zapewnia, że nie ma tematu jego zwolnienia.

Kamil Kuzera
Obserwuj nas w
SOPA Images / Alamy Na zdjęciu: Kamil Kuzera

W Koronie bez nerwowych ruchów

Sytuacja Korony Kielce w ligowej tabeli jest bardzo trudna. Ekipa prowadzona przez Kamila Kuzerę zajmuje aktualnie 16. miejsce w PKO Ekstraklasie i traci do bezpiecznej lokaty dwa oczka. I choć nieco kolokwialnego tlenu kielczanom przyniosło wysokie zwycięstwo nad Radomiakiem Radom w ostatniej kolejce, to wciąż niezwykle realnym scenariuszem jest degradacja do Fortuna 1. ligi. Szczególnie, że przed tym zespołem dość wymagający terminarz. Popularne “Scyzory” zmierzą się w najbliższej kolejce z Puszczą Niepołomice, która również musi spoglądać na to, co dzieje się w strefie spadkowej.

Zobacz również: Trener Wisły Kraków tłumaczy się po remisie w Rzeszowie. “Trudno utrzymywać koncentrację”

Niemniej słabe wyniki zawsze powodują, że pojawia się dyskusja na temat przyszłości danego szkoleniowca w zespole. Podobnie było i w przypadku Kamila Kuzery, który przez część sympatyków był podważany i mówiono o potrzebie zmiany na ławce trenerskiej. Tak się jednak jak do tej pory nie stało, i wiele wskazuje na to, że do zwolnienia nie dojdzie. Sam trener wspomina teraz o tym, że rozmowy na temat jego odejścia z klubu nie było.

Mamy sprecyzowane wiele rzeczy, takiego tematu nawet nie było. Wiem, co mam robić, prezes i dyrektor sportowy mają do mnie zaufanie. Szanujemy się, nie ma i nie było takiej rozmowy – mówi Kamil Kuzera w rozmowie z “Transfery.info”.

Czytaj więcej: Wiadomo, gdzie reprezentacja Polski zagra towarzysko przed Euro

Komentarze