Kasacja od wyroku dotyczącego kontrowersyjnego meczu? “Bardzo złe informacje dla Czesława Michniewicza”

Czesław Michniewicz
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz przebywa aktualnie na urlopie. Tymczasem demony przeszłości nie dają spokoju selekcjonerowi reprezentacji Polski. Według informacji dziennikarza Dominika Panka prokuratura ma plan, aby jeszcze raz przyjrzeć się sprawie związanej z meczem Górnika Polkowice z Lechem Poznań. Śledczy podobno złożyli kasację od wyroku, który dotyczył pamiętnego spotkania.

  • Blog Piłkarska Mafia przekazał ciekawe wieści na temat pamiętnego meczu Górnika Polkowice z Lechem Poznań
  • Prokuratura chce jeszcze raz zbadać spotkanie pod kątem osób, które zostały uniwiennione za ten konkretny mecz
  • Doniesienia Dominika Panka skomentował także Szymon Jadczak

Złożono kasację od wyroku w sprawie meczu Górnik Polkowice – Lech Poznań

Czesław Michniewicz oficjalnie jest niewinny i nie zostały mu postawione żadne zarzuty związane z aferą korupcyjną. Mimo wszystko dziennikarz Szymon Jadczak jest jednym z tych, który nie jest przekonany co do niewinności selekcjonera.

Żurnalista Wirtualnej Polski ostatnio wykonał benedyktyńską pracę, analizując dokładnie połączenia Michniewicza z Ryszardem F. pseudonim “Fryzjer”. Wynika z nich, że aktualny opiekun Biało-czerwonych rozmawiał z szefem piłkarskiej mafii łącznie 27 godzin.

Tymczasem dziennikarz Dominik Panek przedstawił informacje, sugerujące, że wkrótce prokuratura będzie chciała jeszcze raz przyjrzeć się tematowi kontrowersyjnego spotkania Górnika Polkowice z Lechem Poznań. Wniosek związany z kasacją dotyczy takich osób jak między innymi: Piotr R., Waldemar K., czy Robert D.

“Prokuratura nie zgadza się od uniewinniania ich od zarzutu dotyczącego meczu z 8 czerwca 2004 roku Górnik Polkowice – Lech Poznań, gdzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki zastosował tzw. podpórkę. Spotkanie miało decydować o kolejności w tabeli drużyn Świtu, Górnika i Polonii Warszawa” – napisał Panek.

Tego typu doniesienia skomentował także Szymon Jadczak. Dziennikarz dał do zrozumienia, że to nie jest dobra nowina dla trenera Czesława Michniewicza.

“Bardzo złe informacje dla Czesława Michniewicza. Śledczy składają apelację w sprawie meczu, po którym Michniewicz rozdawał pieniądze z łapówki. Prokuratura uważa, że to było przestępstwo” – napisał dziennikarz.

Czytaj więcej: Jadczak zostanie pozwany przez Michniewicza

Komentarze